2.290kr
Stihl AP 200 er et kraftig lithium-ion batteri med 36 V spenning og 187 Wh energiinnhold, beregnet for Stihl batteridrevne maskiner. Innebygd ladestatusvisning med fire LED-lamper gir deg alltid oversikt over gjenværende kapasitet. Kompatibel med laderne AL 101, AL 300 og AL 500.
Kun for abonnenter.
Stihl AP 200 er et robust lithium-ion batteri utviklet for Stihl sitt profesjonelle batterisystem. Med en spenning på 36 V og et energiinnhold på 187 Wh leverer det solid driftstid til en rekke Stihl-maskiner – fra ryddersager og hekksaksere til blåsere og gressklipper.
Batteriet er utstyrt med en innebygd ladestatusvisning bestående av fire LED-lamper. Med et enkelt trykk på knappen får du umiddelbar oversikt over gjenværende kapasitet, slik at du kan planlegge arbeidet uten uventede stopp.
AP 200 er kompatibelt med laderne AL 101, AL 300 og AL 500, noe som gir deg fleksibilitet til å bruke den laderen du allerede har – enten hjemme, i bilen eller på arbeidsplassen. Batteriet er en del av Stihl sitt AP-system og passer til en rekke verktøy i serien.
| Merke |
|---|
Bare innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en omtale.

Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.