6.000kr
Can-Am 6×6 Beskyttelsesplatesett G2 PRO gir solid undervognsbeskyttelse i hardt terreng. Platene er laget av 10 mm tykk høytetthetspolyetylen (HDPE) som glir jevnt og lydløst over hindringer. Perfekt for deg som kjører i ulendt og krevende terreng og vil beskytte rammen på maskinen din.
Kun for abonnenter.
Can-Am 6×6 Beskyttelsesplatesett G2 PRO er utviklet for deg som tar maskinen din seriøst og ikke lar terrenget sette grenser. Enten du krysser steinete stier, kjører gjennom tett skog eller mestrer bratt og ulendt mark, gir dette settet rammebeskyttelsen du trenger for å komme hjem uskadd.
Platene er produsert av 10 mm tykk høytetthetspolyetylen – et materiale kjent for sin eksepsjonelle slitestyrke og evne til å absorbere støt uten å sprekke. HDPE-materialet er lett, men svært robust, og designet spesifikt for å gli jevnt over stein, røtter og andre hindringer uten å henge seg opp eller lage unødvendig støy.
Settet er konstruert spesifikt for Can-Am 6×6 G2 PRO-modellene, noe som sikrer riktig passform og enkel montering uten modifikasjoner. Du slipper å improvisere – bare monter og kjør. Beskyttelsesplatene sitter stabilt på plass og gir fullgod dekning av viktige komponenter under maskinen.
Et sett med beskyttelsesplater er en av de smarteste investeringene du kan gjøre for ATV-en din. Reparasjoner av ramme og understell kan bli kostbare – dette settet reduserer risikoen for skader og forlenger levetiden på maskinen din betydelig. Kjør med selvtillit, uansett hva terrenget byr på.
| Merke |
|---|
Bare innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en omtale.

Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.